Ik weet niet of er iemand zin heeft om te komen, ik hoop van wel! Aan de hei zit ook een bos vast dus je zou van hot haar her kunnen rijden! Ik ben benieuwd of er mensen zijn die mee willen!
Als er een datum bekend is ga ik miss. ook wel mee. Op een zaterdag kan ik nooit,dat is mijn voetbal dag. Tamara de Ermeloose Heide,bedoel je bij Groevenbeek de heide? waar we vaker zijn geweest? De Ermeloose Heide ligt best wel een eindje weg,dat is daar bij de Flevoweg,richting het KNHS.
Wat leuk ik had eerder een verzorgpaard daar in de buurt. Nu een verzorgpaard in Harderwijk maar anders was ik ook mee geweest. Alvast heel veel plezier! Leuk rijden daar.
De Groevenbeekse Heide is niet zo groot,die ben je al snel rond gereden he tamara. Maar je kan altijd nog de Putterweg oversteken en dan zit je op de Veluwe Trail.
Ja Yvonne dat weet ik maar dat kunnen we dus ook doen & dat bedoelde ik dus met een bos dr aan vast! Ik vind alles prima ik dacht alleen is leuk een meeting! Dus als iemand nog idee's heeft hoor ik dat graag =D
Nee me verzorgpaard is 22jaar kleine ritjes is haalbaar maar bv niet meer 1 uur of langer weg. Zie onderschrift. We rijden altijd buiten is niet bang voor autos en vrachtautos maar we zeggen altijd dat hij wat autistisch is of zoiets. Want hij springt wel veel aan de kant of in de galop stopt hij in 1x omdat die stoep tegel toch echt niet zo lag de andere keren of die tak daar eerder nooit lag nu groeien over al bloemetjes dat is ook nieuw. We rijden altijd over s heerenloo en in het veldwijkerbos is een klein rondje van minder dan 50 min ligt eraan hoeveel je stapt enz.Dat is goed te doen maar verder niet. Dan word hij onregelmatig. Maar ik hou het topic in de gaten hoe jullie het gehad hebben!
Ik wil misschien wel mee als fotograaf, ligt aan de paarden en datum
Linnie050
Berichten: 12173
Geregistreerd: 20-04-11
Woonplaats: Putten
Geplaatst: 15-04-12 20:02
Jullie kunnen misschien ook naar boshuis drie rijden. Kan je volgens mij nog steeds de paarden in de wei doen en zelf ff wat drinken en eten. maar weet zo de reistijd niet vanaf de hei....
Anoniem
Geplaatst: 15-04-12 20:03
Er is nog geen datum, Ik kan altijd wel ik kan me dus heel makkelijk aanpassen weet niet wnnr het jullie het beste uit komt?