ik doe mee en Rinske aangezien jij de locatie hebt in Tilburg lijkt me het het makkelijkste als jij een voorzetje doet met datums? wat we gaan doen?? wat mij betreft gewoon lekker frobelen en leren van elkaar.Allemaal onze bak met fondant en uitstekers mee en huppekee of wil iedereen een echt thema?
muppetmayo
Berichten: 3574
Geregistreerd: 25-04-04
Woonplaats: moordrecht
Geplaatst: 20-11-11 13:31
Jeeeej Denk dat na de feestdagen wat rustiger is qua tijd? Waar maakt me niet zo heel veel uit eigenlijk. Zoekend dat had ik ookwel in mijn gedachte misschien een bepaald thema of is dat niet leuk?
Dorus
Berichten: 13655
Geregistreerd: 06-04-04
Geplaatst: 20-11-11 13:32
Voor mij hoeft er ook niet een specifiek thema te zijn. Gewoon iedereen lekker frobelen en bij anderen kijken en ervan leren.
Sowieso na de feestdagen idd, want ik heb het druuuuuuukkkkkkk in december .
In Tilburg is prima, mochten jullie het daar mee eens zijn . In het weekend is het handigst denk ik hè?
IngridB
Berichten: 2376
Geregistreerd: 08-03-09
Woonplaats: Terheijden
Geplaatst: 20-11-11 13:54
Lijkt me heel erg leuk, maar moet even kijken of het mij gaat lukken om te komen. Zitten namelijk de weekenden nogal vol:D . Vriend heel de week van huis, dus de weekenden kunnen we dingen plannen. Maar ik lees de datum wel en zal kijken of ik mee kan komen freubelen . Ik denk dat na de feestdagen wel het handigst is voor iedereen .
Ben een stille meelezer in het andere topic ( heb slechts 2 of 3 foto's van creaties geplaatst ) Maar als er een meeting is in het zuiden van holland ( ben een belg ) kom ik graag af
Valina
Berichten: 2195
Geregistreerd: 02-05-05
Woonplaats: Etten-Leur
Geplaatst: 20-11-11 14:10
Oeh, leuk!!
Wie: Ik ben van de partij!!
Wat gaan we doen? Ik zou heel graag willen zien (leren) hoe dusten werkt? Zou nl. dolgraag blaadjes in hefstkleuren willen dusten bijvoorbeeld.
Maar ik zou ook weleens willen zien hoe Icing nou eigenlijk werkt, met een spuitzak bijvoorbeeld.
Daarnaast zou ik ook weleens een echte SugarGun in werking willen zien.
En ik heb ook nog nooit geboetseerd, dus als ik dat bij iemand af zou kunnen kijken,....
Het lukt mij ook maar niet om te "frillen", je weet wel, blaadjes van een bloemetje mooi dun uitrollen met een tandenstoker bijvoorbeeld. Misschien kan iemand dat voordoen?
Maar ook zou ik weleens willen zien hoe Rinske die taarten nou altijd zo retestrak "smootherd". (om over de Ganache nog maar te zwijgen, anders kan ik met mijn lijstje wel een week-meeting voorstellen! )
Maar ik ben blij met alles wat ik "live" mag bekijken!!
Waar? Tilburg is wat mij betreft oke.
Wanneer? Na de feestdagenlijkt me handig idd. Dus kom maar op met die datums!!! Ik heb er zin an!!
Valina, ik wel je wel royal icing laten zien hoor (maar 'k ben geen Eddie Spence haha). Sugargun kan ik ook meenemen. Frillen ook wel. En er zijn er vast meer die dat voor kunnen doen
wishmelucky
Berichten: 429
Geregistreerd: 18-12-09
Woonplaats: W-vl
Geplaatst: 20-11-11 14:31
Helaas is Tilburg niet haalbaar voor mij (ik woon in Brugge).. Maar misschien kunnen jullie wel een filmpje maken over de technieken dat jullie gaan doen? Dat zou top zijn ! Dan kan iedereen die niet aanwezig was, meegenieten !
Valina
Berichten: 2195
Geregistreerd: 02-05-05
Woonplaats: Etten-Leur
Geplaatst: 20-11-11 14:32
Hé Kinke, alvast bedankt daarvoor!! Nogmaals, ik ben blij met alles wat ik kan zien. Kan er alleen maar van leren!
Oh ja, weet je wat ik ook graag eens wil zien? En dat is vast reuze simpel, maar wil het toch graag eens zien,...: hoe je nou zo'n mooie toef op een cc spuit!
Valina, we maken er inderdaad maar een week-meeting van Ik wil ook heel veel nog leren en dan vooral hoe je een taart nou goed afsmeert en bekleed zodat deze super strak wordt. Icing wil ik ook heel graag leren met spuiten, dus probeer er bij te zijn hoor
Wanneer? na de feestdagen... Waar? maakt me niet zoveel uit... ik rijd overal wel heen.. Wie? Sinelia, echte naam Yvonne Wat gaan we doen? ook niet echt een voorkeur..... Ik wil nog zoveel leren...
ik woon redelijk centraal in Nederland, maar ik heb geen workshopruimte helaas.
Dorus
Berichten: 13655
Geregistreerd: 06-04-04
Geplaatst: 20-11-11 18:22
Ow, dat zijn allemaal dingen die ik ook nog wil leren! We moeten meerdere meetings organiseren om alles aan bod te laten komen
Een weekenddag lijkt me ook het leukste. Loop vd ochtend beginnen, tussendoor genoeg snoepen en tot het eind van de middag doorgaan? Dan kunnen we veel aan bod laten komen.
hoii, deze meeting klinkt erg leuk kan ik me misschien ook nog aansluiten om eventueel mee te gaan?
ik heb er geen ervaring mee maaar lijkt me reuze leuk
astriidj
Berichten: 2465
Geregistreerd: 15-11-04
Woonplaats: Eindhoven
Geplaatst: 20-11-11 20:16
Ik heb de laatste tijd niet zo veel tijd meer gehad voor het decoreren, dus heb me ook niet meer laten zien in het topic. Maar ben uiteraard wel alles trouw blijven volgen. Dus het lijkt me ook erg leuk om een keertje te meeten