Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly
trekruiter schreef:Ja,werk je in ieper?ik woon in Lo-Reninge,op 18 km van ieper.Voor de franse data,even kijken op :cdte62,via google.Is de franse club.Voor de mooiste wandelingen van hier uit reken ik op tssn de 60'a 100 km verplaatsing.De kust (de panne) is 15 km.Normaal gezien ,bij mooi weer,ga ik volgend weekend wel uitzetten,ik zal je mijn gsm per pb doorgrven,contacteer dan maar even.Kun je dan ook eventjes doorgeven waar je werkt.Hopelijk niet in de grote ontslagbedrijven! gr dirk
connie1964 schreef:heey maris,tunnel is beetje probleem in de zin van als ik iedere week jouw kant opkom qua kosten...Je hebt ook momenteel geen paard begrijp ik?
vr gr connie
connie1964 schreef:eey vertigo klinkt ook heel leuk...rijd je alleen,met meerdere ofwat?En ik kan in weekend alleen op zondag kweetnie of dat een probleem is?
Wat leuk dat je ook een criollo hebt,vertel,waar heb je m vandaan,hoelang heb je m al enz.
En axel is voor mij uurtje rijden ong dus helemaal ok!gr connie