nou ben ik niet reuze bekend met de vooral jongere KWPN hengsten dus ik dacht misschien weet bokt wel een goede match.ik weet het nog steeds niet 100% zeker maar er is wel een grote kans dat ik haar in 2018 of 2019 wil laten dekken.
info over Hedwig:
ze is 50% fries, de andere helft weten we niet maar ze lijkt erg spaans dus dat zou kunnen vandaar ook mijn eerste gedachten aan een PRE hengst.
-ze is heel nuchter en ontzettend eerlijk.
-ondanks dat ze zo relaxt en nuchter is, is ze wel heel pittig. altijd naar voren denken met meestal tevel energie dan te weinig.
-ze fokt groot, wij kochten haar drachtig van een fries 8 jaar geleden en dit veulen is boven de 1.70 gekomen terwijl Hedwig maar 1.53 is.
verbeterpuntjes:
-ze is niet erg lenig of talentvol voor de dressuur.
-ze heeft moeite met het dragen op het achterbeen dus een goed achterbeen in welkom
-iets lange rug, maar wel heel sterk dus niet week ondanks de lengte.
-de uitgestrekte gangen zijn ook een verbeter punt.
nu de foto's


hier met haar veulen 7 jaar geleden (75 % fries)
http://boktimg.nl/img/m/4E2d6f.jpg
http://boktimg.nl/img/m/W1vd4O.jpg
http://boktimg.nl/img/m/RBZWZN.jpg
http://boktimg.nl/img/m/v7WZhD.jpg
ik hou wel van wat body, dikke nek etc. geen hoekige paarden.
het mag ook een jonge KWPN hengst zijn, lijkt mij dat die ook iets goedkoper zijn qua dekgeld? of maakt dat niet uit?
brand maar los
dit is hem