ik ben opzoek naar een hengst voor 2012 het is het paard van mijn zus een ster merrie staan van zuidhorn http://www.horsetelex.nl/pedigree.php?horseid=130543 de verbeteringspunten van de merrie zijn, meer achterbeen gebruik en iets meer maat. ook zou ik graag een iets langere nek willen omdat ze een vrij korte nek heeft. ze zou ook nog iets meer bergopwaards mogen. helaas heb ik op dit moment geen foto's onze keuze gaat uit naar een dressuur hengst ze is al vrij breed gebouwd dus breeder hoeft van ons niet wie heeft een idee?
Mischien Future Er komen super lieve paarden uit ik heb er ook 1 en die wil alleen maar knuffelen en alles En er zit kampioensbloed in van de Duitse Dressuurwereld http://www.deijzerenman.com/hengsten/18
Ik ben niet bekend in de fokkerij, maar ik heb zelf ook een zuidhorn en ik zal zeker een hengst kiezen met een goed karakter , de mijne heeft met gentlemen en lexicon goede veulens gegeven (merrie heeft ook korte hals en moest meer bergop). Dit zijn alleen geen dressuurhengsten.