Maarrr daar komt gelijk mijn probleem..We willen hem eigenlijk helemaal niet kwijt...
Dus ik wilde hem eigenlijk in bruikleen geven..Een ander kind er dan nog wat jaar veel plezier aan heeft en dat hij uiteindelijk weer bij ons terugkomt en bij familie van mij oud mag worden..
Nu is mij dat aan alle kanten afgeraden..Want Rebel wordt pas 10, dus hoevaak moet je hem dan in bruikleen geven..Mensen komen hem, als hij niet bevalt makkelijk terugbrengen enz... Betere optie zou zijn dat ik hem te lease aanbied.. Of toch gewoon verkoop..
Gelukkig heb ik absoluut geen haast, ik heb tijd zat om op mijn gemak de verschillende opties goed te overdenken.. Tzt advertentie te plaatsen en kijken met welke mensen het het beste klikt.
Maar ik zou graag wat ervaringen (positief en negatief)willen horen.. Over voornamelijk in bruikleen geven, wat voor voorwaarden hebben jullie daar aan verbonden of lease en dan ook met de voorwaarden, wat moet je daar dan in godsnaam voor vragen??.. Verkoop is nogal duidelijk
Ik ben benieuwd...