Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73


tienus63 schreef:Een trekker mag wel in Duitsland rijden, mits hij een landbouwvoertuigkenteken heeft.
Een licht trekkertje gewoon op een auto-ambulance vervoeren, gaat het om een serieuse trekker, dan even met een transportbedrijf bellen.
Wij hebben een aantal trekkers door Bolk transport uit Almelo laten vervoeren. 1000 km kostte ongeveer kleine € 500,- meen ik.
Verder hebben wij een tweetal trekkers gewoon over de weg vanuit Duitsland gereden, de ene stond een kleine 300 km bij ons vandaan, de ander 600 km.
In Duitsland mag men over veel meer wegen rijden met een trekker dan in Nederland.
Qua reistijd ben je niet eens zoveel langer onderweg dan met een auto, je rijdt binnendoor en met een moderne trekker gemiddeld 40-45 km, maar doordat je veel minder optrekt en afremt dan met een auto is je max. snelheid bijna gelijk aan de gemiddelde snelheid.
cissy schreef:en waarom zou een trekker van 2000 kg niet op een auto ambulance passen? en die zware 4x4's dan.... die zijn ook wel eens kapot

Elegance schreef:Probeer een bedrijf te vinden die de volgende ambulance in de verhuur heeft: merk : Anssems, type : MSX 3000.
Dit model heeft een bruto laadvermogen van 3000 kg, dus daar mag je altijd 2000 kg. aan gewicht op vervoeren.
(wij hebben zo'n type in de verhuur, alleen zitten wij niet echt om de hoek.)