Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73




) Misschien kun je dat proberen? Bienotje schreef:@Ikke, ik ben ook niet zo van de overbescherming. Laatst dus ook gewoon paard zonder vervoerd en deze kwam dus met verwonding op voor en achterbeen uit de trailer. Als ik toen wel transportbeschermers had gehad, was dat sowieso niet of minder geweest. Vooral onervaren paarden op de trailer kan transportbescherming toch wel gunstig zijn in ieder geval.



Ik ga zelf voor bandages omdat die echt rondom beschermen en ook de kroonrand nog bedekken (mijn pony presteert het om van de klep te stappen en er dan langs te schuren). Peesbeschermers zijn opzich wel fijn omdat ze een harde schaal hebben zeg maar, maar ik heb toch liever rondom bescherming.
dat doe ik niet.Silence schreef:@Ludora, en dan zorgen dat hij helemaal een fobie krijgt voor spullen om zijn benendat doe ik niet.
Je hebt wel gelijk wat betreft de voordelen van de peesjes.

als ik weet dat ik het lastig krijg op de klep, dan doe ik peesbeschermertjes om.