Moderators: C_arola, balance, Essie73, Firelight, Neonlight, Sica, Coby, NadjaNadja, Dyonne
Paaard schreef:ik betaal gemiddeld 11euro per uur soms krijg ik korting zijn hele aardige mensen
) vanaf 1 april sta ik bij haar op stal en dan rekent ze EUR 8,50. Zij rijdt zelf Z2 en heeft alle Orun diploma's.
PattyOosten schreef:Ik betaal mij instructie 40 per uur. Maar zij is volledig bevoegd en verzekerd. Hou wel in de gaten dat je in grote problemen kunt komen als er iets mis gaat tijdens jou lesgeven. Ik vind het een beetje onverantwoord, maar laten we hopen dat er niets naars gebeurd.
Mijn eigen voorkeur gaat toch altijd uit naar iemand met ervaring en diezelf (meerderemalen) wat gepresteerd heeft en niet geheel onbelangrijk, het kan overbrengen.

ullaatje schreef:Wow, ik betaal veel meer voor een priveles.Zo'n 65 euro per les en ik moet er ook nog 2 uur naar toe rijden. Maar ik heb dan ook wel les van een Grand Prix ruiter.Maar ik heb het voor over!( 3x in de maand)
ook les ik bij dezelfde als Jolienn eens per 2 weken