Ik ben egt heel blij.. want ik mag een ponny leasen! Egt een hele leuke ponny!
Nu moet ik alleen een afspraak maken met de eigenaar, want die wil me even zien rijden! Het is allemaal al geregeld enzo.. maar nu alleen nog het rijden en het sleuteltje van de kast!
Ik heb dus 2 weken geleden gebeld. We hadden een afspraak gemaakt, maar toen werd ze ziek! Geen probleem natuurlijk..(
) Dus we hadden een nieuwe afspraak gemaakt, die ging niet door..Hierna weer een afspraak gemaakt. We wisten nog niet hoelaat, daar zou ze me de volgende dag over bellen. ..maar ze belde niet!
Ik moest die dag zelf nog bellen..Ik heb nu best vaak een afspraak proberen te maken, maar telkens ging hij niet door! Ze heeft een hele drukke baan en net een kindje dus ik begrijp best dat ze het druk heeft!
Maar omdat ik ook aan mezelf moet denken>> WAT MOET IK NU?!
Ik weet niet meer wat ik moet doen.. daar wort ik egt onzeker van..

Wat zou jij doen..?
