Moderators: NadjaNadja, Neonlight, Sica, C_arola, Essie73, Coby, Firelight, balance, Dyonne

capopjekop schreef:Dat zou ik zelf eng vinden zonder voorlader. Als er wat is moet je eerst je sulky weghalen voor je bij de ponys kan. Plus wordt de kogeldruk niet te hoog?
Duhelo schreef:je kan ook de pony's vooraan plaatsen zijwaarts en de sulky erachter. Als er ook nog een koets op de dissel komt zal het kwa gewichtsverdeling geen issue zijn vermoed ik.
.
) dus ging precies. Maar ideaal was het niet, groot lomp ding achter mijn auto. Dennis schreef:Hier misschien nog wat ideetjes:
https://shetlandermenrit.jouwweb.nl/wat-wie/vervoeren
Ik denk dat zijwaards best ook een optie zou kunnen zijn. En dat hoeft niet eens helemaal haaks, kan ook wat schuin.
Je hebt van die rails die je op de wand kan zetten, stang er tussen waar je een stuk zijl/rubber aan kan hangen. Dat weegt ook allemaal niet veel, de laatste stang heeft al geen rubber nodig omdat daar de klep achter zit, zou dan alleen gaan om de stang naar de wagen en de stang tussen de 2 pony's.
) reviseren en verbouwen dus ga even met je meedenken. Ben nu zelf bezig met mijn 2paards aan te passen zodat mijn pssm1 dame meer steun heeft maar de claustrofobische paniekhaas niet om de hoek komt kijken. En dat zonder de originele 2 paards constructie met vast hengstenrek te moeten verbouwen. Daar moet dus wat nieuws voor in de plaats komen.