Moderators: Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja, C_arola, Essie73
Muppett schreef:Beste Bokkers (vooral de Belgische)
Ik ben Nederlandse en woon sinds een paar jaar in België. Sinds een paar maanden verzorg ik een dag in de week een paard op een Brusselse grote stal. Daar betaal ik 100 euro per maand voor, wat ik een flinke bijdrage vind voor een dag in de week, maar ik neem dat voor lief. Ik begrijp ook wel dat een paard hebben niet gratis is.
Nu krijg ik van de eigenaresse van het paard (en ook op de stal fb pagina) te horen dat ik verplicht een lidkaart moet kopen voor 120 euro. Dat houdt in dat ik verzekerd ben voor schade.
Ik vind het persoonlijk geldklopperij. Op Nederlandse pensionstallen heb ik dit nog nooit meegemaakt.
Zelf heb ik een persoonlijke aansprakelijkheidsverzekering (familiale verzekering) als ik kijk op de site van de Vlaamse paardenbond zie ik wel dat je een verzekering speciaal voor ruiters kunt afsluiten maar die is een heel stuk goedkoper.
Wat raden jullie mij aan? Ik vrees dat ik gewoon moet betalen, maar het zit me niet lekker.
Art_Ificious schreef:Imo nogal vreemd, een trekpaard kan veel meer schade aanrichten lijkt me.
zoals ik wel vaker meemaak in Brussel. Ik heb die 120 euro maar opgehoest, het is niet anders. Maar als ik kijk naar waar je allemaal voor moet bijbetalen op die stal (dekenservice, binnen en buiten zetten na een uurtje paddock enz) verbaast het me niks dat er een aanzienlijk bedragje van die lidkaart in de stalbaas haar zak verdwijnt... Art_Ificious schreef:Oh da's echt afzetterij vind ik, die paar minuten extra werk. En heus niet elk paard op pension zal de pension houder moeten doen, zullen vast ook genoeg mensen staan die het wel zelf doen.
Gelukkig zelf nog nooit meegemaakt.
Art_Ificious schreef:Oh da's echt afzetterij vind ik, die paar minuten extra werk. En heus niet elk paard op pension zal de pension houder moeten doen, zullen vast ook genoeg mensen staan die het wel zelf doen.
Gelukkig zelf nog nooit meegemaakt.
