Ik heb een trailer in zeer goede staat. De trailer heeft een opbouw van gecoat multiplex. Nu is er door een stom ongeluk een klein scheurtje in de toplaag gekomen. Hierdoor wordt de trailer gevoelig voor vocht.
Ik heb geïnformeerd bij de lokale trailerboer wat te doen. Zij adviseerde geen nieuwe wand te plaatsen, maar enkel het aangedane deel te laten vervangen door een handige Harry. Nu zegt handige Harry echter dat ik toch beter de hele wand kan vervangen. Wat ik snap! Het advies is een nieuwe wand van betonplex. Mijn trailer is antraciet van kleur en van binnen wit..
Het allerliefst vervang ik uitsluitend het aangedane deel omdat het om een relatief klein stuk gaat. Of de hele wand als dit echt nodig is. Alleen dan wel het liefst met een plaat in de kleur van de trailer. Ik heb er zelf absoluut geen verstand van, dus twijfel wat raadzaam is.
Heeft iemand van jullie hier ervaring mee en kan mij hier wat meer over vertellen. Zie onderstaande foto's voor de 'schade'
Alvast bedankt voor het meedenken



