Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73
Je hebt gewoon recht op je geld en mijn ervaring is dat als je zelf netjes reageert maar dus wel zo dat iedereen het kan zien je echt wel reactie krijgt. Boerske schreef:Via welke manier heb je de betaling gedaan?
Als je via Paypal hebt betaald kun je via hun de betaling laten terugstorten en hun blokkeren dan deze verkoper omdat hij zich niet aan de regels houdt.
Hetzelfde kun je ook doen als je via iDeal hebt betaald. Meestal lopen deze betalingen via een tussenbedrijf. ( dit bedrijf staat vermeldt op je afschrijving ). Hun kunnen er dan ook voor zorgen dat je je geld terug krijgt.
Dit heb ik namelijk ook al 2x meegemaakt en telkens heel goed geholpen door deze bedrijven.

xJitskee schreef:Na heeel veel mailtjes en telefoontjes heb ik het afgelopen week eindelijk terug gekregen. Geen excuses of iets erbij, was gelijk de eerste en laatste keer dat ik daar wat bestel