Ongelukje kan gebeuren maar de bestuurder van de auto weigerde helaas haar naam en telefoonnummer af te geven

Kan ik dit verhalen op mijn eigen inboedelverzekering oid?
Moderators: Coby, balance, Dyonne, Sica, C_arola, Neonlight, Firelight
Liselot schreef:Nee, op de aansprakelijkheidsverzekering van de bestuurder van de auto was misschien wel gelukt.
Wat belachelijk dat ze haar gegevens niet wilde geven, was ik persoonlijk niet mee akkoord gegaan
tinkermiep schreef:Ik denk dat je echt de bestuurder van de auto aansprakelijk moet stellen, maar dat is lastig zo. Heb je geen kenteken genoteerd?
Mandy73_unes schreef:Haar privé aansprakelijkheids verzekering keert niet uit. Schade door een motorrijtuig is uitgesloten...
Yess schreef:Eigenlijk ging die van mij opeens kapot. Kwam rook uit. Dus was misschien al op zijn eind. Spullen van je inboedel zijn soms toch ook buitenshuis verzekerd? Misschien had je hem al 'laten vallen' voordat ze erover heen reed? Maar is meer meedenken hoor. Heb er verder geen verstand van. Dus misschien niet te veel waarde hechten aan mijn ervaring. Desnoods verzekering bellen met verhaal dat ie kapot ging tijdens het scheren. Niets aan gelogen.
Mariloulou schreef:Ik zal gewoon zeggen tegen je eigen verzekering dat hij thuis met schoon maken op de tegels is gevallen en het nu niet meer doet.
Kennis van mij had haar telefoon buiten laten vallen, compleet kapot, verzekering gebeld en die gaf zelf aan dat als het in huis was gebeurd het wel verzekerd was en anders niet.
Mensen die zeggen dat dit oplichting is? Ja klopt, maar ik vind dat we met zijn allen al meer dan genoeg betalen aan verzekeringen dus als je dan eens iets terug kan krijgen door je verhaal iets aan te passen dan zal ik dat zeker doen.
jesito schreef:Ik vind het een beetje eigen schuld dikke bult, zo'n duur ding leg je niet ergens op de grond waar ook auto's komen.
Maar goed weet niet precies hoe of wat, maar je zal het idd via de verzekering van diegene die erover heen gereden is moeten doen als je al iets zou willen verhalen.
Iris82 schreef:Maar door dat soort oplichting krijg je dus dat er al verschillende verzekeringen zijn die een eigen risico gebruiken mbt elektronische apparatuur. Waardoor de goede lijden onder de kwaaie.