Moderators: Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja, C_arola, Essie73
germie schreef:uiteraard is kit gewoon bijgehouden. Ik ben niet gek. Daarom baal ik ook zo en vind ik dus de kwaliteit van de trailer zeer slecht (Hotra). De vloer heeft een verlijmde rubber mat, dus die kun je er niet uithalen. Als ik de trailer schoonspuit zet ik hem achterover gekanteld weg zodat het vocht eruit kan lopen enkan drogen.. Dus de trailer is gewoon netjes onderhouden. Ik vind het echt veel en veel te snel, er zijn mensen met een trailer die ook gewoon buitenstaat en waarvan de trailer al 15 jaar oud is zonder enig onderhoud.
Een nieuwe bodem over de oude heenleggen is een kostenaspect. 18mm watervast betonplex is lang zo duur niet als 4cm dik. En dan ben je dus inderdaad een paar jaar verder. Het is een idee van iemand geweest, maar ik kan het zelf niet doen. Dus ik moet het via een trailerboer ofzo doen. Ik zoek uiteraard de goedkoopste oplossing, geld teveel heb ik niet. Deze trailer is nieuw gekocht waarbij er rekening gehouden is met gewoon onderhoud als bandjes en remmen, en verder de beloofde afschrijving van 1000 euro in de eerste 10 jaar. Dus ik kan nu nog niet voor 1000 euro gaan verbouwen aan een trailer. Ik kan nu nog veilig met m'n paard op pad, maar ik ben bang dat het over een half jaar wel over is. Dus er moet wel wat gebeuren.
De coating laat overigens NIET onder los, maar gewoon zomaar ergens middenin. Dat mag dus volgens anderen absoluut niet. De wanden zijn verder nog gewoon strak en de kit goed.
ikke schreef:Als je deze trailer echt goed wil herbouwen, ben je meer geld kwijt dan wat ie nieuw gekost heeft......