HoiHoi Bokkers!
Ik zit met een best wel dringende vraag eigelijk. Kijk het zit zo:
Ik heb een verzorg paard Almar! Hij is een ruintje van 20 jaar jong en kan niet meer bereden worden,
Nou merk ik de laatste tijd dat hij sneller moe is dan anders, De DA is al langs geweest en die kon niks vinden en ook uit het bloed onderzoek is niks gekomen dus ligt het aan iets anders, Ik heb samen met ander mensen van de stal waar Almar staat en die merken niks aan dingen wat anders zou kunnen zijn zoals hooi,gras de bodem van de bak enzo.
Dus zat ik na te denken en dacht ik ja hij is ook al wel 20 jaar, Is dit niet een leeftijd waar hij met pensioen moet gaan? Om het voor mezelf en voor andere iets duidelijker te maken hier een lijstje:
Wat doe ik nu?
-Ik longeer hem nu minstens 1x per dag
-Hij mag als hij dat wilt in de bak spelen
-Hij springt af en toe eens vrij
-We wandelen ook af en toe
Wat bedoel ik met pensioen?
-2x in de week iets actiefs doen (los in de bak, longeren etc)
-poetsen
-Lekker in de weide staan
-Vrijheids dressuur verder uit bouwen
Dus ik ben wel benieuwd naar jullie mening wat ik het beste kan doen, en wat ik nog zo kunnen aan passen hou het alsjeblieft wel een beetje vriendelijk!
