Eigenlijk kort maar krachtig.. Wie heeft er ervaring met de hulp van john Erb in trailerladen? Het kost een flinke duit met centen, maar is het het waard?
John en trailerladen heb ik nooit specifiek mee gemaakt, maar hem zeer vaak aan het werk gezien. Vind het een fijne man die zeker waar voor het geld geeft.
Imre
Berichten: 14524
Geregistreerd: 31-05-03
Woonplaats: Grunn
Geplaatst: 14-06-14 20:25
Hij is vorige week bij mij geweest voor deel 1 van de sessie. Ik vond het ook erg veel geld, maar hij is heel vakkundig. Ik ben blij dat ie geweest is.
Ik heb een leerling van Eddy Modde er een dagdeel bij gehad en daarna prima kunnen laden. John Erb ken ik niet persoonlijk maar is wat ik hoor een prima paardentrainer.
Hij hadsamen met Monya een trainingsstal. Het Balingehof http://www.balingehof.nl/homepage.htm Ze zijn uit elkaar gegaan en ieder voor zich verder in de paarden. Als je zoekt op Balingehof vind je meer ervaringen.
Ik heb een paard daar in training gehad met een laadprobleem en dat heeft me heel veel geld gekost en niets opgeleverd. Dus geen goede ervaringen. Wil je meer weten stuur me maar een berichtje.
Er bestaat een DVD met trailerladen van het Balingehof waar John vroeger ook in zat. Best goede DVD dus zijn manier van laden zal ook prima zijn. Ik ken hem niet persoonlijk maar er zijn meer goede trailerladers die wellicht ook een optie voor je zijn, allicht een stuk goedkoper
John Erb is gisteren geweest voor mijn paard en die van een stal genoot, had beide paarden er binnen korte tijd op en heeft ons geïnstrueerd over het hoe en wat. Rustige man, zonder zweverig gedoe, goede uitleg en vervolgens zelf aan de slag geweest wat ook super ging. Nu rustig door oefenen en mijn trailer probleem is opgelost..