Volgende week zondag verhuis ik mijn paard, echter gebeurt dit niet met onze eigen trailer (die kapot is), maar met eentje die wij huren. Nu is mijn paard vrij braaf op de trailer, echter heeft hij nog nooit zo'n lange reis gemaakt (3 uur).
Nu wil ik mij graag verzekeren mocht mijn paard een gat in de trailer schoppen (wat ik niet waarschijnlijk acht, maar je weet maar nooit), bijvoorbeeld. Nu weet ik dat de trailer via de auto WA verzekerd is, maar dat dekt enkel schade wanneer er bijvoorbeeld een paaltje wordt geramd, maar niet de schade veroorzaakt door het paard in kwestie.
Nu dacht ik, wellicht is deze mogelijke schade door de WA verzekering van de eigenaar van het paard kan worden bijverzekerd, maar ik kan daar geen duidelijkheid over vinden en omdat ik momenteel niet in de mogelijkheid ben mijn verzekering te bellen, dacht ik, ik vraag eens op Bokt naar ervaringen. Ik zal vast niet de eerste zijn die een paard verhuisd met een gehuurde trailer
. Wie kan mij meer duidelijkheid verschaffen?
.