Mijn bijrijdpaard liep eerst altijd heel netjes de trailer op. Maar sinds een tijdje doet ze het niet meer. Kwam doordat ze de laatste keer erg geschrokken is, en uit de trailer is gegaan achterwaarts. De stang zat er toen nog niet achter. Was er zelf niet bij.
Maar hoe kunnen we haar nu de trailer op krijgen? We hebben al geprobeerd te lokken met voer, met deurtje open, stro op de klep en longeerlijn.
Wie heeft er tips?
friesiszwart
Berichten: 10233
Geregistreerd: 05-06-06
Woonplaats: pendelend tussen GLD, Overijssel en ZH
gewoon net zoals je voorheen het paard geladen hebt. En niet denken zij doet het niet want dan doet ze het zeker niet.
friesiszwart
Berichten: 10233
Geregistreerd: 05-06-06
Woonplaats: pendelend tussen GLD, Overijssel en ZH
Geplaatst: 24-03-12 09:08
gewoon net zoals je voorheen het paard geladen hebt. En niet denken zij doet het niet want dan doet ze het zeker niet. Hoe meer problemen de laders maken bij het laden hoe moeilijker een paard zich zal laten laden.