Maar mijn pa heeft echt nog nooit op een paard gereden, en laat mijn paard nou ook niet de betrouwbaarste van de betrouwbaarste zijn. Vandaag heb ik een verstelbare cap gekocht, dat is voor mijzelf de echte voorwaarde voordat ik hem erop zet. Hij moet gewoon een cap op.
Maar hoe begin je met zoiets? Mijn pa gaat echt niet willen lessen bij een manege of iets dergelijks, en voor die stap en draf ritjes waar ik er naast ga lopen zal dat ook niet hoofdnoodzakelijk zijn.
Mijn paard is braver buiten dan in de bak, dus zal een stapritje buiten voldoen om te beginnen met de 'feeling'? Ik weet niet waar dit in gaat uitmonden, maar ik wil het zo veilig mogelijk doen.
). Ik weet niet hoe jou paardje dan is? Want dat paard wij hij het op leerde ging er graag vandoor in de galop vandaar dat hij niet los mocht.
Toen heeft ie mij eraf gemieterd aan de longeerlijn. Dus we houden het maar bij buiten rijden.