Na een aantal dagen rondgespeurd te hebben op het internet is het me niet gelukt een verzekeraar te vinden die een ziektekostenverzekering of dierenartsverzekering wil afsluiten voor paarden en pony's van 20 jaar of ouder, terwijl het me juist dan belangrijk lijkt.
Heeft iemand van jullie een al wat ouder paard en daar een goede verzekering voor kunnen sluiten? Graag jullie ervaringen.
Van 1 verzekering waar ik een offerte had aangevraagd kreeg ik zelfs het advies maar voor een paardje te gaan van 8-10 jaar ipv de pony die ik eigenlijk op het oog heb. Ze is superlief en nog heel gezond, maar ja... wel al een beetje op leeftijd!
Inmiddels heb ik ook her en der op het net gelezen dat (gezonde) pony's zelfs wel 30 of zo kunnen worden, dus als het meezit heeft mijn dochter er nog jaren plezier van!