Ik wil graag een eigen pony, met mijn ouders is het al overlegt. Mijn vader wil eerst met zijn studie klaarzijn. En daarna moet hij zich inkopen.
Ik moet de helft zelf betalen.
Nu heb ik $ 200,- euro. Nou heb ik 2 vraagjes.
1. Hoe kan ik voor geld zorgen? ik kan niet werken, ik ben te jong ( 11 )
Klusjes wil ik al maar wie heeft tips?
2. Hoe herken ik een leuke goede pony?
Ik zoek een pony die 100 % verkeersmak ik en ook trailermak. Hij moet braaf zijn met buitenrit. niet overal van schrikken etc. ik heb ongeveer 5 jaar rijervaring. Hij moet kunnen springen en ook dress. geen jonge pony. eentje van een jaar of 9 ofzo.
Wie heeft tips??
Groetjes Sanne
P.S Ik ben best wel dun
P.P.S ik ben 34 kilo
Vind dat een goede zet van je ouders, en ik ben blij te lezen dat je er zelf ook echt wat voor wil doen! Complimenten!
) of je de hond kunt uitlaten of misschien iets in de tuin kunt doen (ook meer voor de zomer) en daar dan een klein bedrag voor afspreken? Of je geeft aan dat je aan het sparen bent voor je eigen pony, en of ze misschien een klusje voor je hebben? 
Jij bepaalt of de klik er tussen jullie is. Ga niet op uiterlijk maar op innerlijk af, laat de pony zeker keuren! In ieder geval klinisch. Je hebt nu al een paar eisen, daar zou ik ábsoluut niet van af wijken. Dus als je de ideale pony vind, maar die kan bijvoorbeeld niet mee naar buiten, dan zou ik er toch nog maar eens 1000x over nadenken