kiki1976 schreef:Is het dan geen idee om die pony's die niet veel nodig hebben op bv een vitamine/mineralen brokje te zetten.
Ik betaal voor een zak van 8 kilo € 28,45
Paard (ca. 600 kg): 100 gram per dag
Pony (ca. 300 kg): 50 gram per dag
In mijn geval doe ik 80 dagen met een zak, kost me dus € 0,355 per dag ( voor de prijsstijging was dat € 0,299).
Nu voer ik dit vanuit het oogpunt kosten maar omdat ik van mening ben dat ze nu niet meer nodig heeft, en is laag in suiker+zetmeel (samen onder de 5%).
Ik had een keer een brok voor sobere rassen gehaald met meer vitamines en mineralen die was juist mega duur.
Ik krijg mijn vader niet zo gek om 'maar' 100 gram van die brokjes te voeren. Dat is zielig



