Ze zijn 8 jaar van mij geweest, maar ik had helaas niet voldoende tijd meer om ze de aandacht te geven die zij nodig hadden. Ik dacht een erg goed huisje gevonden te hebben. Ik kon komen kijken waar ze terecht kwamen en ben mee geweest toen zij naar hun nieuwe plekje gingen. Ik kreeg fotootjes toegestuurd en er werd mij verteld dat ik altijd langs kon komen.
2 weken later draaide het helemaal om. Volgens de nieuwe eigenaren konden de pony's niet met elkaar en waren ze vals. De pony's hebben altijd bij elkaar gestaan en ook meerdere malen bij andere pony's/paarden, dus dit geloofde ik direct al niet. Maar ik toonde begrip naar de nieuwe eigenaren en vroeg of ik ergens hulp kon bieden.
Echter hebben zij ze verkocht aan 'een vriend' van hun. Ik heb contact opgenomen met deze man en hij zei ze verkocht te hebben naar Frankrijk, hij gaf aan dat ze nog bij elkaar stonden omdat dit de wens was van diegene waarvan hij ze gekocht had (eigenlijk mijn wens natuurlijk maargoed fijn dat zij dit wel benoemd hebben)... Dit vond ik een vaag verhaal. Ik heb gevraagd of hij een fotootje wou vragen van de nieuwe eigenaren zodat ik kon zien hoe ze daar leefden. Helaas heb ik nooit een foto mogen ontvangen (ook weer raar).
Misschien kan ik via deze weg toch nog de kans krijgen om te weten waar ze nu zijn en of ze nog bij elkaar zijn... Ik hoef verder helemaal geen informatie, ik wil alleen even weten of het goed met ze gaat

Dit zijn ze:
• Roepnaam bij mij: Molly & Misty
• Stamboomnaam: Guusje v.d. Wijzend (Ymaro of Sportview x Hasard v. Spuitjesdom) & Jolijn K. (afst. niet bekend)
• Leeftijd: 2013 (10 jaar)