Moderators: Coby, balance, Dyonne, Sica, C_arola, Neonlight, Firelight
Sjonniej schreef:Maar alles kan, de vraag is of het paard het leuk blijft vinden als er dingen worden gevraagt die hij eigenlijk niet in zich heeft.
pressent schreef:Ik denk dat je het met plezier en een hoop geduld idd wel redt hoor.Ik vind het raar dat sommige jury's op het ras gaan letten vindt ik nog steeds, net zoals een fjord die zogenaamd niet in de dressuur thuis hoordt als ruiter en paard er plezierin hebben en het ook nog lekker gaat waarom niet zou ik zeggen!
LoveLeandro schreef:ik vind het geweldig gave paarden! maar ik weet et vdder oowk niej, heb wel vaak gehoord dat bepaalde jury's een hekel hebben aan friezen.
ook heeft Anky (op haar fanclubdag) gezegd dat Friezen koudbloeden zijn en dat je er daarom niet zo meej kan rijden zoals zij met haar paarden doet.
maar volgens mij moet je wel ver kunnen komen met friezen,kijk maar naar Friso bijvoorbeeld (komt ff in me op) die kan oowk vet veel!