Inmiddels ben ik al weer 10 maanden in het bezit van een shetlandpony en het begint toch te kriebelen om een groot (recreatie)paard te kopen.
Ik ben opzoek naar een leuke KWPN'er of een fries maar kom toch stiekem telkens bij friezen uit (zijn zo machtig mooi
) Ik kreeg er gisteren eentje aangeboden (stermerrie) van 12 jaar. Nu hoor ik altijd dat friezen zo snel oud zijn (weet niet of dit een fabel is?) dus vraag ik me af of het verstandig is een fries van 12 jaar oud te kopen.
Nu heb ik zo iets van elk paard kan wat overkomen waardoor ie snel oud is of niet meer te rijden is etc en het is natuurlijk ook wel verschillend per paard, maar ben toch wel benieuwd naar de mening van anderen.
Ik ben benieuwd


Maar aan de andere kant kom ik dan weer alleen maar brave friezen tegen en dan denk ik weer van goh wat een lief ras is dat toch haha. Maar je hebt gelijk hoor! Het ligt altijd aan de match tussen paard en persoon, de situatie, de omgeving etc, etc.