Wat grappig, ik koppelde de ronde ribjes inderdaad ook meteen aan de Haf, de benen en de staart vond ik weer meer Andalusier. En de sokjes van de Haflinger.
Ik heb een Andaloosa in de aanmaak Moeder NAS appaloosa (met slechts 2 vlekjes, zilvervos), vader zwarte PRE. Volgend jaar Bevrijdingsdag hopen we haar mooie mini-me te mogen verwelkomen.
BrankaZ
Berichten: 4831
Geregistreerd: 11-11-05
Geplaatst: 16-09-15 14:39
Hier ook een Andalusiër x Arabier. 20-jarige ruin.
Jamor
Berichten: 31
Geregistreerd: 16-09-15
Woonplaats: aan de Sorraia rivier
Geplaatst: 16-09-15 16:51
BWP (nimmerdor merrie) x Lusitano , hengst Painco ( Pedro Passanha). Nu 9 jaar oud, eigen fok. Hele leuke allround merrie, wel een enorme hittepit - alle veulens van Painco blijken zo te zijn blijkbaar.
Toen ik Frio net had, had hij dat niet hoor. Maar training en de behandelingen door Steffi van der Laarse hebben zijn achterhand enorm verbeterd. Bij de eerste behandeling behandelde Steffi zijn SI-gewricht en zagen we zijn staartaanzet ineens centimeters zakken.