

http://boktimg.nl/img/m/c9NMz4.jpg
http://boktimg.nl/img/m/uCKvFl.jpg
http://boktimg.nl/img/m/LV8aDL.jpg
Ze is een nakomeling van de hengst Pepton. Haar moeder Sima is tevens de moeder van Simourah W, die in 2005 reserve wereldkampioen werd. Aangezien ik haar echt prachtig vind kan ik het niet laten om ook een foto van haar te plaatsen:
http://boktimg.nl/img/m/FCi4ig.jpg
Klik hier voor Shadylah's volledige afstamming.
Bij het AVS staan geen nakomelingen van Shadylah geregistreerd en voor zover ik weet zijn die er ook niet. Ongetwijfeld zullen er mensen zijn die het een slecht idee vinden om een 17-jarige merrie voor het eerst te laten dekken, maar dit is een bewuste keuze nadat ik mij hierover goed heb laten informeren. Zelf had ik ook eerst mijn bedenkingen, maar meerdere mensen die ik zeer deskundig acht hebben mij ervan overtuigd dat er weinig tot geen extra risico's kleven aan de dracht en bevalling zelf, mits de merrie gezond en in goede conditie is. Ik heb haar klinisch en gynaecologisch laten onderzoeken en daaruit is niets naar voren gekomen dat een dracht in de weg staat. Als aandachtspunt is wel meegegeven dat ze momenteel in schrale conditie verkeert. Met wat meer vlees en wat minder haar denk ik dat het over een paar maanden al een heel ander beeld geeft. Aangezien er wel een reële kans is dat ze niet drachtig wordt zoek ik een hengst met gunstige (gust)voorwaarden.
Ik hoop een veulen te fokken dat leuk mee kan doen op shows en waar ik (als het een merrie wordt) mee verder kan in de fokkerij.
Shadylah is zelf als 3-jarige geshowd met het volgende resultaat:
http://boktimg.nl/img/m/nxGP1A.png[/img]
Aangezien ik mij de laatste paar jaar niet zoveel met Arabische Volbloeden bezig heb gehouden sta ik er nog een beetje blanco in. Over het algemeen spreken de grotere en stevigere types mij het meeste aan. Ik hoor graag wat jullie van mijn merrie vinden en natuurlijk welke hengst jullie aanbevelen en waarom.
Wat zijn je punten die je wilt verbeteren of toevoegen aan je merrie ? 
De foto's zijn overigens gemaakt door bokker AniekR.


