ik vroeg me af of er ook stamboekdingetjes (keuringen e.d.) zijn waar ik met mijn partbred hengstje aan mee zou kunnen doen. Het is een zuivere A echter de moeder was niet geregistreerd.
Als er geen papier bij je pony is, is het sowieso niet mogelijk om mee te doen aan Welshpony shows. Hengsten ouder van 3 jaar en ouder moeten naast het hebben van een papier in het bezit van een deklicentie, welke is afgegeven door een erkend Welsh Pony stamboek.
hij heeft dus wel een papier maar dan van het partbred register, de vader is high flown viper.
hij ziet er nu zo uit ongeveer.. is nu iets groter dan dit en wat wolliger en lichter van kleur, deze foto was van afgelopen herfst.. hij wordt alweer bijna 2 en is gok ik rond de 1.15m nu.
ik vind hem zelf nu zo onwijs mooi uitgroeien echt jammer dat hij nergens aan mee kan doen.
Als de pony een papier heeft van een erkend Welsh Pony Stamboek, in Nederland zijn dat het NWPCS (Nederland Welsh Pony en Cob Stamboek) en de WPCV (Welsh Pony en Cob Vereniging) dan mag je meedoen, zolang hij nog geen 3 jaar is.
Je moet je dan echter wel inschrijven bij de rubrieken voor Part Breds en niet bij de sectie A, omdat hij is ingeschreven in het Part Bred register. Dat is een klein nadeel voor je pony, omdat in het Part Bred register meestal de grote rijpony-Welshpony's (D en E-maat) staan ingeschreven.
Op 28 april is er een Show van de WPCV, waar je dus aan mee zou kunnen doen! Het is een leuke ervaring, je kunt op http://www.wpcv.nl kijken voor meer informatie. Ook is op 11 augustus de Dragon Welsh Pony Show weer, een leuke show met mooie linten voor alle deelnemers, informatie vind je op http://www.dragonwelshshow.com
Bedankt voor je berichtje in ons gastenboek, trouwens
Laatst bijgewerkt door abcfgd1 op 28-02-07 14:25, in het totaal 1 keer bewerkt
De shows van de WPCV en ook de Dragon Welsh Pony Show zijn open voor alle pony's die bij een erkend Welsh Pony Stamboek in de wereld zijn ingeschreven.