Ik ben er over aan het nadenken om een Welsh A hengst te gaan kopen. Ik vind de perlino's en cremello's echt geweldig. Dus ben nu al a het kijken naar een Welsh a fokkerij die perlino's en cremello's fokken. Het liefste zou ik eentje willen van 3-4 jaar maar als er geen fokkerij is die dat verkoopt zou ik graag een veulentje willen. Welke fokkerij zouden jullie me aanraden voor een 3-4 jarige en een veulentje?
Ik denk niet dat er fokkerijen zijn die speciaal fokken op de cremello's/perlino's. Ik denk dat je gewoon veel geluk en ook veel geduld moet hebben. Succes in ieder geval!
Bokker regtur is thuis in de Welsh A wereld en hebben onder andere een mooie perlino dekhengst. Ook hebben ze vaak leuke apart gekleurde pony's te koop. http://stalzomerdijk.webklik.nl/page/home
Googel
Berichten: 262
Geregistreerd: 29-10-13
Geplaatst door de TopicStarter: 05-12-14 21:30
Of splashed white,... Zolang het maar wat speciaal is
isabel23
Berichten: 53
Geregistreerd: 26-04-14
Geplaatst: 05-12-14 21:37
Mijn verzorgpony is een A-pony, cremello en 3 jaar toevallig, ik weet niet precies waar de eigenaresse hem vandaan heeft. Hij was vroeger mishandeld dus ik denk niet van een fokker..