UITSLAG INTERNATIONALE SHOW WELSH BELGIUM Heist-op-den-Berg

Moderators: RianneH, Neonlight, Ymor, balance, Melissa0304

Antwoord op onderwerpPlaats een reactie
 
 
YWC

Berichten: 1488
Geregistreerd: 21-05-07
Woonplaats: Zuienkerke (Belgium)

UITSLAG INTERNATIONALE SHOW WELSH BELGIUM Heist-op-den-Berg

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter: 12-09-10 10:04

UITSLAG INTERNATIONALE SHOW WELSH BELGIUM
Heist-op-den-Berg 11/09/2010

Jury: Mr. M. Kilbey (Idyllic Stud) en Mr. I. Lloyd (Derwen Stud)

YOUNGSTOCK

SECT. A, WELSH MOUNTAIN PONY, MAX. 1.22 m
1 jaar/an
1. STEENHOEVE ROSANNE - K. Bellefroid, Hasselt
2. PAUWHOF’S MARISKA – W. Kint, Lochristi
3. THISTLEDOWN SPECIAL VIP – S.Anderson, leased by M. Aerts
4. WELSH STAR – J. Degraen, Eigenbilzen

2 jaar/ans
1. VOERMANHOF QUEST – C. Louf, Campagnes-les-Guines, Fr.
2. KASTANJEHOF FASHION – M. Hindié, France
3. JESSICA – A. De Croock, Adegem
4. AMITY’S GARRETH – K. Notteboom, Adegem

3 jaar/ans
1. LANGEVOREN LYNETTE – J. De Cuyper, Heist-op-den-Berg
2. NO LIMIT LITTLE JEWEL – K. Bellefroid, Hasselt
3. BOLDERSHOF ANGEL – A. De Croock, Adegem

SECT. B, MAX. 1.37 m
1 jaar/an
1. SITSINGEN MARY-CLAIRE - L. Vandebrouck, Hoesselt
2. ROEVENTERPEELHOEVE GOLDEN ROSE – M. Vervaeck, Maldegem

2 jaar/ans
1. STOUGHESHOEVE DREAM CRYSTAL – M. Vervaeck, Maldegem

SECTIE C
3 jaar/ans
1. BASSWOOD SUMMER – W. Kint, Lochristi

SECT. D, WELSH COB, MIN. 1.38 m
1 jaar/an
1. MERLEMONT BLACK MAGIC – S. Claesen, Diepenbeek

3 jaar/ans
1. YSEWYN DAME HEATHER – S. Ysewyn, Zuienkerke

GEBRUIKSKLASSEN

AANGESPANNEN/ATTELé (1)
1. TERVAKE SPIDERMAN – K. Notteboom, Maldegem

BEREDEN/MONTé - 1.37 m
1. PONYHOEVE BIJOU - S. Claesen, Diepenbeek
2. GAZOU DE LAMOTTE – Mélissndre Louf, France

AANGESPANNEN/ATTELé (2)
1. CEURVELT’S LAMBIK & VINKENHOVE ILONA – E. Veranneman, Sinaai-Waas

FIRST RIDDEN CLASS
1. WITHOF SISSI – J. Scheers, Sint-Ulriks-Kapelle
2. GAZOU DE LAMOTTE – Mélissandre Louf, France

Overall Performance champion CEURVELTS LAMBiK & VINKENHOVE ILONA
Reserve overall performance champion WITHOF SISSI

Overall youngstock champion VOERMANHOF QUEST
Overall reserve youngstock champion BASSWOOD SUMMER


SECT. A, WELSH MOUNTAIN PONY, 1.22 m
Merries / juments 4 j./a. & +
1. SARUM CLOVER – M. Aerts, Putte
2. NIKITA DR – J. De Roye, Keerbergen
3. ERIE – M. Hindié, Avesnes en Bray, Fr.
4. KLUISHOEKS ILIENA – C. Lauwereins, Sint-Niklaas
5. WITHOF SISSI – J. Scheers, Sint-Ulriks-Kapelle
6. SHORE BROOKS WELSH SYMBOL – J. Degraen, Eigenbilzen

Veulens / poulains
1. ALL YOU NEED IS KOOL – M. Hindié, Avesnes en Bray, Fr.
2. CHICA DR – J. Deroye, Keerbergen
3. WOLFENHOFS PIMPERNEL – C. Lauwereins, Sint-Niklaas

Hengsten/étalons, 4 j./a. & +
1. PAUWHOFS JAMES – K. Bellefroid, Hasselt

Champion section A PAUWHOFS JAMES
Reserve champion section A SARUM CLOVER

SECT. B, WELSH PONY, max. 1M37
Merries / juments 4 j./a. & +
1. LAKEWAYS MAY-FLOWER – B. Dierick, Oostakker
2. STOUGJESHOEVE DANCING PRINCESS – M. Vervaeck, Maldegem
3. LAITHEHILL ANGELINA – L. Vandebrouck, Hoesselt

Veulens / poulains
1. SMIDSHOEVEKE GOLDEN STAR – M. Vervaeck, Maldegem

Champion section B LAKEWAYS MAY-FLOWER
Reserve champion section B SMIDSHOEVEKE GOLDEN STAR

SECT. C, max. 1m37
Merries / juments 4 j./a. & +
1. FRONARTH SHIREE – M.Van Haverbeke-Noack, Maldegem

Veulens / poulains
1. TERVAKE TORTILAS – M.Van Haverbeke-Noack, Maldegem

Hengsten/étalons, 4 j./a. & +
1. Dynod Young Dragon – M. Van Haverbeke-Noack, Maldegem

Champion section C FRONARTH SHIREE
Reserve champion section C BASSWOOD SUMMER


SECT. D, WELSH COB, MIN. 1.38 m


Champion section D YSEWYN DAME HEATHER
Reserve champion section D MERLEMONT BLACK MAGIC

WELSH PART-BREDS
Merries+veulen / juments+poulain 4 j./a. & +
1. NEERVELDS DAMINA – C. Lauwereins, St.-Niklaas

Veulens / poulains
1. WOLFENHOFS NESTA – C. Lauwereins, St-Niklaas

Merries / juments 4 j./a. & +
1. ROWAN – J. Smitz

Hengsten/étalons, 4 j./a. & +
1.VINKENHOVE STAVROS – P.Boone, Erembodegem

Champion section part-bred ROWAN
Reserve champion section part-bred NEERVELDS DAMINA


Foal champion SMIDSHOEVEKE GOLDEN STAR
Reserve Foal champion ALL YOU NEED IS KOOL

Overall supreme champion FRONARTH SHIREE
Overall reserve supreme champion PAUWHOFS JAMES


Best Young Handler JAN VANDEBROUCK
Best Handler BEN DIERICK

Life's too short to own ugly horses, so get a Welsh Cob ;)

Ter dekking perlino Welsh Cob Sublime Sponté zie http://www.perlinowelshcob.webs.com
http://tophengsten.nl/Sublime-Sponte.html


Antwoord op onderwerpPlaats een reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Googlebot en 0 bezoekers