Wanneer het hier om de WPCV Zomershow Noord gaat, die wordt gehouden op 30 mei bij Manege Zuidwolde.
Muzefee
Berichten: 18461
Geregistreerd: 24-05-04
Woonplaats: Zuid-Friesland
Geplaatst: 01-04-09 21:50
ijsselblik schreef:
Wanneer het hier om de WPCV Zomershow Noord gaat, die wordt gehouden op 30 mei bij Manege Zuidwolde.
Oh, goed dat ik dat weet! Gooi ik die even in de agenda.
merrieveulen
Berichten: 13889
Geregistreerd: 24-11-04
Woonplaats: Zwolle
Geplaatst door de TopicStarter: 02-04-09 22:52
pietsie schreef:
welke rubrieken zijn er dan ,ik kan geen vraagprogramma vinden
hmm ja ik heb een boekje opgehaald bij Harold Zoet in de winkel waarin het vraagprogramma en de reglementen staan. er zijn iig keuringsrubrieken, diverse rubrieken ohz en ook aangespannen. mijn ruintje wordt 9 april pas officieel 3 maar ik wil met hem meedoen aan de hand uiteraard.
Buckje
Berichten: 19862
Geregistreerd: 22-08-03
Geplaatst: 03-04-09 19:32
Ik ga er heen, boekjes zijn te verkrijgen bij stal ysselvliedt
merrieveulen
Berichten: 13889
Geregistreerd: 24-11-04
Woonplaats: Zwolle
Geplaatst door de TopicStarter: 05-04-09 00:58
hihi ja, bij Harold en Yvette Zoet dus, da's 't zelfde
ik heb gezien dat er geen NWR's komen?
wij hebben in ieder gevan nog wel eea te doen voor mijn apie Zneddie zover is, haha! hij ziet er nu niet bepaald 'showy' uit momenteel.
PeeWij
Berichten: 3334
Geregistreerd: 21-06-06
Woonplaats: Vught
Geplaatst: 05-04-09 10:53
merrieveulen schreef:
ik heb gezien dat er geen NWR's komen?
Natuurlijk niet. Dit is een show van de WPCV. Dit stamboek werkt volledig volgens de richtlijnen van het Moederstamboek, en kent dus geen NWR. maar de NWR ponys kunnen gewoon ingeschreven worden in de rubrieken voor de Part Breds
aha zo zit dat dus... ik ben er zelf nog niet zo lang mee bezig namelijk, had wel zien staan in het boekje dat er geen rubriek was voor de NWR, vandaar mijn vraag.
mijn eigen pony is een A, dus voor mij maakt het niks uit maar wel voor die van een vriendin. die zou dus mee kunnen doen in de PartBred sectie dan. bedankt voor de info.