Nee,dat is er een beetje over,maar intussen toch al meer dan 20 jaar geleden.Ik was 12 en bij ons in de buurt zat een fjorden fokker.Héél verlegen gaan vragen of ze misschien een verzorger voor de paarden nodig hadden en voor ik het goed door had,had ik een 15 tal fjorden onder mijn hoede en was ik volledig verliefd op het ras.
Tijden veranderen,mensen verhuizen en kinderen worden groot,en intussen ben ik 39,werk als groom op een grote sportstal/fokkerij/dekstation met springpaarden en heb ik zelf 2 Kwpn dressuurmerries.
Maar hoe langer hoe meer mis ik de tijd van toen:gewoon plezier maken,geen druk,geen stress,geen prestatiedrang,...!
Daarom ook de laatste maanden vaak de foto's van vroeger terug bekeken en er bij gelegenheid toch eens enkele ingescand;kijken jullie mee?
(fotokwaliteit is niet top,maar zijn dan ook foto's van 20 jaar oud
)
Runhilda,een Oostman dochter,met haar veulen van Lars.Mijn lievelingspaard toen.

Matinique,de Lars uit Runhilda,3 jaar hier.Behoorlijk moderne merrie voor die tijd,één van de mooiste fjorden in mijn ogen.

Zuobe,een Oswin,ik denk met een Jolster veulen,maardaar ben ik niet 100% zeker van.

Jolster himself!!Als 3 jarige heeft die een zomer bij ons gedekt,hij was helemaal verliefd op de veulentjes die mee in de kudde liepen,was ie ook super lief mee.

Irmana,een kunar,op een plaatselijke prijskamp,3 jaar en nog NIET
zadelmak.Ik moet er niet aan denken dit bij één van mijn Kwpn'ers te doen.
Squit,mijn eerste eigen fjordje.Als jaarling van de slacht weg gekocht zonder papieren.In het hulpstamboek laten opnemen(dat kon toen nog)en nadien zelfs enkele keren ruinenkampioen geweest op de keuring.

Nog een keertje Squit.

Squit en Pros van't hof Sjaloom,mijn 2de fjord,een haugeblakken.Tja,toen werkte ik al op een springstal dus moesten mijn fjordjes er ook aan geloven
.Ik heb momenteel één van mijn Kwpn'ers te koop,en moest die verkocht geraken...jaa!!,dan komt er terug een fjord.Is het niet dit jaar,dan volgend volgend jaar wel!
. 
Die is in Belgie gekeurd geweest,maar na 2 dekseizoenen terug afgekeurd.