hallo allemaal ! ik heb een vraag. ik heb sinds 26-02-11 een paardje . en ik zou graag willen weten wat voor kruising het zou kunnen zijn. kunnen jullie me helpen. ik had zelf een idee een kruising met een fjord omdat hij toch een aalstreep heeft , en breed gebouwd is. verder vind ik hem ook vaak op een bonte fjord lijken als ik er een foto naast leg van een bonte fjord. hij heeft ook wel fjorden gedrag. stout maar NIET gemeen.
OJAAH ; HET ENIGE WAT IK WEET IS DAT DE MOEDER ZWART IS . KAN OOK EEN TINKER OF EEN FRIES ZIJN OF WAT DAN OOK. MAAR WEET NIETEENS CKER OF DAT WEL WAAR IS..
Ik heb ook even voor je gegoogeld en heb het idee dat hij weleens uit een natuurgebied kan komen.
De Bakerhof is namelijk een natuurgebied (uiterwaarde) bij Arnhem/Huissen waar begrazing plaats vind door middel van koeien en paarden. In deze kuddes worden de hengstveulens er vaak uitgehaald en verkocht. Vaak aan 1 of enkele handelaren want dat is het makkelijkst natuurlijk.
Ik ben er alleen niet achter met wat voor ras paarden ze daar begrazen dus wellicht zit ik er compleet naast.