Hallo,
Misschien een raar topic, maar ik ben op zoek naar een oud huisgenootje en vriendin van me, Rianne Koorn, en ik denk hier het meeste succes te hebben. Ze is volgens mij ongeveer 30 jaar oud en had vroeger (zo'n 7 jaar geleden) op een van de waddeneilanden een haflinger, Iris. De moeder van haar paardje heet Rosie of Rosy en stond toen in de buurt van Amersfoort.
Iris is een jaar of zes geleden overleden in het land, maar toen woonde Rianne al niet meer op een waddeneiland, maar ergens boven Rotterdam.
Ik heb haar nog eens gesproken na het overlijden van haar paardje en ze vertelde me toen dat ze weer een verzorghafje had.
Ik heb geen idee waar ze nu woont, kan overal zijn. En omdat haar telefoonnummer en oude e-mail niet meer werken, hoop ik dat iemand van Bokt haar kent, wellicht via haflingers.
Mijn pb-box staat open. Alvast bedankt voor het lezen!
Ik hoop dat deze post hier mag blijven staan
Kukkie