Ze stonden bij een schuur een haflinger te beslaan. Wij iets voorbij onze auto geparkeerd uitgestapt en er heen gegaan. Die meneer wist er van dus hij zei al dat we dus voor renate kwamen.
We moesten met hem mee lopen en namen die andere haflinger ook mee richting wei. Daar stonden er meer. Toen moesten we ze nog gaan pakken, lees vangen haha. Ze renden steeds weg, maar dat kwam doordat er in de bak ook steeds 1 tje aan het rennen was. maar uiteindelijk hadden we ze toch kunnen pakken. en hebben we renate mee genomen en vast gezet.
linker is haar
Zij is toen er op gegaan en zijn we naar een andere bak gestapt. Konden we gelijk kijken of ze verkeersmak was, want dat was voor mij heel belangrijk. Ze heeft toen ook nog in de bak gereden voordat ik erop ging. (heb ik ook foto's van maar zet ik er niet op)
Toen ben ik er op gestapt. Zij heeft eerst een half rondje meegelopen. Is toch ff wennen, op een ander paard rijden.
(let niet op mijn zit zadel was niet je van het)
En toen ben ik zelf alleen gaan stappen draven.....
volte
ff praten tussendoor
en weer rijden
kontjee en staan moment
en weer stappen en weer praten
en mooie hoofd foto's
en bij deze hong niet aan de teugels hoor
Ik heb toen ook nog terug gereden op haar, ze schrok echt nergens van. Ik ben helemaal verkocht en ze komt waarschijnlijk volgende week hier heen.....!
ff info Ze is een merrie van 11 jaar met papieren, ze heet Renate. Ze is bereden en betuigt.
Wat vinden jullie van haar?