Als er veel mensen zijn die het leuk lijkt kunnen we misschien mailen voor een haflinger les op de locatie van de fjordjes o.i.d. ? Of ergens anders?
Ben benieuwd!
Groetjes, Tess & Mike

Moderators: Coby, balance, Dyonne, Sica, C_arola, Neonlight, Firelight
MarliesV schreef:Afhankelijk van de locatie en wanneer heb ik wel belangstelling.
Is er al iets specifiek qua idee van waar en wanneer?
KarinL schreef:In het najaar organiseert DAH regio west een crosstraining in Moordrecht.
In het voorjaar zijn er altijd al veel evenementen, vandaar dat we deze in het najaar doen.
Kijk maar eens op het topic van moordrecht.
ALs je eerder wilt crossen met alleen haffies, in Ermelo wordt er ook op de zondag crosstraining gegeven.
Dit is altijd erg leuk om mee te rijden.
Vanuit een enthousiast groep heb ik wel contacten voor je om dit te doen in Regio west.
Dus laat het me maar weten dan!
MarliesV schreef:Dan haak ik af. Ik woon tegen de Duitse grens bijna dus alles buiten Overijssel, Drente of evt Gelderland wordt me te ver voor een lesje voor de lol.
Succes met organiseren. Tip: leg een of 2 locaties voor anders wordt het lastig qua organisatie en doe een voorstel qua maand en op welke dag bv zaterdag of zondag. Je merkt vaak dat je anders heel veel enthousiaste reacties krijgt maar daarna haken heel veel mensen af omdat de locatie of dag ze niet aanslaat.
veronique100 schreef:ik zou best mee willen
maar bij ligt het ook aan de locatie...
gewoon in het voorjaar, dan is het weer vaak ook al goed genoeg
over 2 tot 3 misschien 4 maanden?ik zou het wel sowieso op n zaterdag doen