Ik heb al heel veel pech met paarden gehad. De eerste was een merrie van 7 jaar die ik dood in de stal vond, ze had een hartaanval gehad. De tweede was een oude pony die in de tuin in elkaar zakte en niet meer op kon staan. De derde was een merrie van 6 jaar die haar been brak in de wei, die moest ik in laten slapen. Dan heeft een vriendin van mij die haar paard bij ons thuis had staan haar paard moeten laten inslapen vanwege hoefkatrol. Nou maar hopen dat ik nu meer geluk heb met mijn lieverd!!
Ik heb 7 jaar samen gedaan met een paard. We hebben haar in moeten laten slapen vanwege artrose. Ik vergeet dat moment nooit meer, dat ik achter de trailer aan reed. Ze keek nog om. Ik weet ook nog precies welk nummer er op de radio was. Again van Lenny Kravitz. Als ik dit nummer weer hoor moet ik aan haar denken.
wat rot voor je Ik heb sammy( nouja officeel heette ze anders maar dat was een vreselijke naam) en haar pasgeboren veulen moeten afgeven Ik mis ze best wel vooral het veulen ik heb 2 dagen lang elk halfuur hem een beetje drinken gegeven, hem gemasseerd en hem laten proberen optestaan.. maar tervergeefs