Mijn meisje, mijn allesje.. Wat heb ik een pijn zeg dat ik je naam niet kan schreeuwen door de weilanden je mij vrolijk aankijkt. Dat ik jou geen dikke knuffel kan geven, samen met jou de wereld verkennen, je op je donder moet geven als je weer een emmer met voer in duikt. Allemaal dingen wat ik zo mis nu jij er niet meer bent

Na jou dood heb ik een aantal maanden niet gereden, ik kon het niet en wilde het niet.
Toch heb ik de draad weer opgepakt om een beestje te gaan verzorgen, maar er zal nooit een paard zijn waar ik zo van heb gehouden als van jou! Jij was mijn held en we gingen door het vuur voor elkaar.
Na het verliezen van jou ben ik niet alleen mijn paard verloren, maar ook het laatste stukje levende van mijn overleden opa. Ik hoop dat je nu samen met hem bent en daarboven heerlijk kan genieten van alles wat je hartje begeerd.
En als ik dood ben,
huil maar niet.
Ik ben niet echt dood, moet je weten.
Het is maar een lichaam dat ik achterliet.
Dood ben ik pas echt, als jij mij bent vergeten.
[IM] R.I.P kleine meid van me

Meis ik mis je!!