. Mijn goede vriendin heeft toen D. gereden, ze is een goede amazone. Het ging super met hun beide rijgewijs. D. is toen op een bepaald moment gaan telgangen bij haar. Ik bezorgd want is toch gek. Zadel na laten kijken, lag niet super meer. Deze is aangepast (Corry Stoker) Ik was weer hersteld, veel grondwerk gedaan en weer gaan rijden. Ging weer hartstikke lekker.. galop oefenen. Gaat ook steeds mooier, lekker sprong erin. Lekker nagevelijk te rijden.Nu zo/n maand later, van de week dus begint D. weer met telgangen. Is dit iets rijtechnisch, medisch of zou het verveling zijn of zo iets. Ik weet het niet, wie heeft hiet ervaring mee. Omdat ik begrijp dat Amerikaans Dravers aanleg hebben voor laterale gangen echter dit deed hij nooit in deze mate.
Wel eens met overgang draf galop, zo'n dralopje. En in het begin moeite met tact. Maar we zijn afgelopen jaren toch behoorlijk vooruit gegaan met rijden.
. Ben in iedergeval blij dat ik meer weet en ik hoop dat Diamond en ik weer snel kunnen genieten van een relaxed buitenritje en wat rustig opbouwend rijwerk.