[FOTO] Vlucht van een reiger...

Moderators: NadjaNadja, Essie73, Muiz, Polly, Telpeva, ynskek

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
CoonArt

Berichten: 23932
Geregistreerd: 20-05-07
Woonplaats: Harderwijk, where else would I be?!

[FOTO] Vlucht van een reiger...

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 18-09-08 10:42

Met de BURST-stand gemaakt.

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding

CoonArt

Berichten: 23932
Geregistreerd: 20-05-07
Woonplaats: Harderwijk, where else would I be?!

Re: [FOTO] Vlucht van een reiger...

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 18-09-08 12:51

Was ik helemaal vergeten te vermelden (sorry dat het zo moest, kon niet meer editten!) Als mijn camera op de burststand staat gaat de resolutie van 7.1 naar een schamele 1.5 MP. (kan ik niks aan doen, doet camera automatisch!) Maar zo krijg je wel supersnelle opnames die normaal niet te doen zijn. (50 frames per seconde!) Dus sorry dat de resolutie wat minder is dan normaal, maar ik wilde jullie gewoon even deze foto's showen omdat ik ze bijzonder vondt.)

Goof

Berichten: 32945
Geregistreerd: 12-05-05
Woonplaats: Thuis

Re: [FOTO] Vlucht van een reiger...

Link naar dit bericht Geplaatst: 18-09-08 19:05

Ik vind de foto's niet helemaal scherp overkomen. Kan er ook geen diepte in terugvinden en het onderwerp is van de achterkant gefotografeerd en daardoor (voor mij althans) onduidelijk en nietszeggend.
Nee, de foto's doen me niets.

imd

Berichten: 15410
Geregistreerd: 02-05-06

Re: [FOTO] Vlucht van een reiger...

Link naar dit bericht Geplaatst: 18-09-08 19:08

Ik vind de burststand geen toegevoegde waarde eigenlijk. Gewoon je sluitertijd lekker hoog en een snel reactievermogen.. Want ze zien er niet scherp uit, en ook vind ik het jammer dat de reiger van je wegvliegt, en dat je niet wat meer ingezoomd hebt..