[FOTO] Paaaaaaardjes..

Moderators: NadjaNadja, Essie73, Muiz, Polly, Telpeva, ynskek

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
N_fotografie

Berichten: 2830
Geregistreerd: 21-06-05
Woonplaats: Apeldoorn/Elburg

[FOTO] Paaaaaaardjes..

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 11-02-08 18:52

Ik heb zins een aantal maanden een nieuwe camera en ben daar nog érg mee aan het experimenteren. Ik fotografeer voorlopig alleen nog paarden zodat ik dat goed onder de knie heb. Hier 2 foto's die ik heb geschoten afgelopen zondag!

Ik zou gráag meer info willen over welke standen het beste hiervoor zijn, iso waarde (voor de lucht, die wordt bij mij altijd overbelicht?), sluitertijd, diafragma e.d.!

Afbeelding

Afbeelding

Het zijn geen bijzondere foto's meteen extra "flair" maar het gaat bij mij gewoon om het oefenen, wat kan ik beter doen om overbelichten te voorkomen en meer diepte te creeëren in de foto's?

Toestel: Fuji finepix S6500

Edit (stuk of 100 keer): Ik krijg ze niet goed op photobucket of image shack! Ze zijn te groot, dus heb ik ze via mijnalbum moeten uploaden! Hopelijk krijg ik ze ook nog via een ander!
Laatst bijgewerkt door Fnanne op 11-02-08 22:13, in het totaal 1 keer bewerkt
Reden: [TAG] aangepast [foto] -> [FOTO]

Faelivrin

Berichten: 15454
Geregistreerd: 03-02-04
Woonplaats: Rijnsburg

Re: [foto] Paaaaaaardjes..

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-02-08 21:42

De eerste foto heeft erg veel ruis. 2de valt het minder op omdat het paard lichter is maar ben bang dat hier ook erg veel ruis op zit. Hoe hoog staat je ISO ? Lachen Sluitertijd hoef je met portret niet super veel op te letten, ik zet hem meestal standaard op rond de 1/200. Diafragma moet je zo laag mogelijk zetten. Hoe lager het getal hoe hoger scherpte/diepte en hoe groter je lensopening is. Hierdoor kun je dus ISO heel stuk lager zetten dan je nu hebt en heb je dus ook geen last meer van ruis. Clown