Ik vind het hele mooie foto's, vooral die tweede springt er mooi uit. Aan de laatste foto stoor ik me ergens aan, ik weet alleen niet goed wáár ik me dan aan stoor. De vijfde foto vind ik ook mooi gelukt.
Ik vind de laatste foto erg leuk geworden, leuke compositie. Wel jammer van de bladeren rechts onderin de hoek, die zijn onscherp en zijn wat storend. De rest van de foto's vind ik goed geworden, maar niet geweldig. Ze zijn harstikke mooi scherp, maar ik zou proberen iets meer met de compositie te spelen en proberen. Nu staan alle bloemen bijna in het midden en dat, vind ik persoonlijk, is wat saai. Misschien heb je daar wat aan
Oh en volgende keer nummertjes erbij zetten, is makkelijker
Foto's zijn inderdaad mooi scherp, de belichting is soms wat te hard (fel, geflitst?). Verders vind ik het eerlijk gezegd een beetje een sneue roos... Ik heb wel eens mooiere exemplaren gezien om te fotograferen..
Niet flitsen! Volgens mij heb je de flitser gebruikt die op je camera zit. Hierbij kun je de hoeveelheid licht niet afstellen. Omdat je dichtbij de bloem zit, wordt het licht hartstikke fel. Volgende keer lekker bij daglicht, of werken met een externe flitser (indien dat mogelijk is op jouw camera). Verder zie ik wel dat je hebt gekeken naar de composities. Wat ik jammer vind, is het lint bij de bloemen. Dit maakt het nog onnatuurlijker dan het al was. Maar zeker geen slecht begin hoor!
De tweede vind ik erg mooi, en de derde ook wel, maar jammer dat de bleomen er niet helemaal op staan. Die roos vind ik helemaal niet mooi, en daardoor de foto's daarvan ook niet
De bloemen komen wat nep op me over. Denk door idd die flits (heb 'er zelf ook vaak geklooj mee). Idd wel gespeeld met de composities, leuk gedaan. Ookal zijn de niet allemaal naar mijn smaak (wat klein 'gepakt' / uitsnede). Veel oefen plezier!