Moderators: NadjaNadja, Essie73, Muiz, Polly, Telpeva, ynskek


MamaMiesje schreef:
Nee, daar heb ik geen last van
En don't worry: als je een fout maakt, is het toch weer overschilderbaar?
edit:
Wat ga je maken?
hihi. Nou succes met je kerkuil.
hoe sterk me dat ook lijkt*
MysticTinker schreef:Ik ben zelf begonnen met een paar van die goedkope doeken van de action of xenos, die kosten als ik t goed heb 7,95, ook zo'n grote maat, en dan lekker kliederen, als t niks is kan ie zo de kelder in

!). Ik heb wel eens geprobeerd zo'n knoopje weg te schuren.....geen succes. Wat je wel kunt doen bij een voorgeprepareerd doek is voordat je gaat schilderen even met een fijn schuurpapiertje eventuele oneffenheden heel voorzichtig wegschuren.
highwaykind schreef:Als je op hout werkt heb je dat probleem dus niet en wordt het mooi glad?
We zijn hier een schuurtje aan het timmeren, ik zal eens kijken of er hout over blijft waar ik wat op proberen kan.
Schuurmachine erover, afmaken met de hand.. ik heb alleen geen Gesso nog.
Mijn doeken komen kant en klaar, vast geniet en ge-Gessood.
Hoe lijst je dat in dan ? Sloop je alle hout er af en span je het zelf op een dunner frame? Of wordt de lijst net zo dik?
Ik dacht dat het verschil tussen katoen en linnen misschien kon ijn dat het ene fijner was, maar weet niet welke??