[SCH] Blauwe poes, acryl

Moderators: NadjaNadja, Essie73, Muiz, Polly, Telpeva, ynskek

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
MamaMiesje

Berichten: 18106
Geregistreerd: 21-04-04

[SCH] Blauwe poes, acryl

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 19-06-07 20:52

"Blauwe poes" ; dat moet toch wel wat dirty minds trekken dacht ik zo Tong uitsteken
Nee, flauwekul Nagelbijten / Gniffelen Dit soort grijze katten heet officieel 'blauw' . Het is een van mijn eigen katten, gemaakt n.a.v. een door mij genomen foto.

Materiaal: (heeeel veel laagjes) acryl
Ondergrond: schildersdoek
Afmetingen: 40x40

Afbeelding

Foto:
Afbeelding

JoSav

Berichten: 4768
Geregistreerd: 08-02-05
Woonplaats: Verweggistan

Re: [SCH] Blauwe poes, acryl

Link naar dit bericht Geplaatst: 19-06-07 22:14

De snuit is wat te breed, waardoor de uitstraling enigszins veranderd is. De neusbrug is daarentegen wat aan de smalle kant. Wat ik wel al erg goed vind is dat je er een vachtstructuur in hebt weten te leggen zonder overdreven secuur te werk te zijn gegaan. Ik ben zelf geen fan van acryl, vanwege de beperkte hoeveelheid structuur in de verf zelf, maar dat terzijde. De ogen hebben wel een beetje diepte (ik weet het, acryl is niet het meest geschikte materiaal) maar de kleur en vorm maakt dat hij niet van het doek springt, zeg maar. Dat aangaande lijkt het te komen door een te weinig aan lagen en goede kleurmenging, wat je beschrijving echter tegenspreekt. Er zit zeg maar te weinig diepte in, zeker ook in de pupil en iris waardoor het wat vlak is.

De lichtvlek op het voorhoofd zie ik niet terug in het schilderij, maar ik vind het altijd moeilijk afgaan op 1 foto of dat hoort bij de kat in kwestie, dus daar oordeel ik verder niet over.

Is dat 'm achter je doek? =D