[Foto] Dominique & Lisa.

Moderators: NadjaNadja, Essie73, Muiz, Polly, Telpeva, ynskek

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Joyce_

Berichten: 6430
Geregistreerd: 03-01-06
Woonplaats: Amsterdam

[Foto] Dominique & Lisa.

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 21-05-07 20:23

Ik had al een tijdje het idee om mijn twee overbuurmeisjes eens op de foto te zetten. Ik ben niet echt (echt niet) ervaren met mensen fotograferen, tot nu toe vooral paarden en honden gedaan, en dit was mijn tweede kinder 'shoot'. Lachen
Geweldige meiden zijn het, Lisa en Dominique. Respectievelijk 11 en 7 jaar, maar nog steeds met een hoge 'aaaah'-factor Knipoog Vooral Lisa is echt fotogeniek, ze dacht lekker mee, en persoonlijk vind ik dat ze een mooie dromerige blik heeft. Overigens niet alleen op de foto, in het echt ook. Vind het een erg knap meisje, jammer dat ze soms wat onzeker is (haar ouders vinden haar het minst knappe kind van hun 4 kinderen, en dat zeggen ze ook gewoon waar ze bij is. Vandaar.), maar toch een geweldig meisje.
Dominique trouwens ook hoor, maar die krijgt over het algemeen wel genoeg complimentjes, haha!

Ik ben trots op ze, en ik weet zeker dat ze met een betere fotografe er súper op kunnen staan Lachen Toch vind ik dat we met zijn drieën toch wat leuke plaatjes hebben gemaakt, hier de leukste drie uit de serie.

Afbeelding
Lisa

Afbeelding

Afbeelding
Dominique (moge duidelijk zijn dat dit een bewerking is. Orginele foto: http://img.photobucket.com/albums/v248/ ... 65orgi.jpg)

Ben dól op commentaar, ik weet dat zeker de foto's van Lisa wat simpeltjes zijn, maar dat was juist mijn bedoeling. Smaken verschillen, is altijd bij foto's, ík vond de bloemetjes in d'r haar ontzettend mooi, omdat het extra benadrukt hoe ze is: 'natural beauty', onschuldig, en.. nouja, op de een of andere manier vind ik haar soms wat weg hebben van een bloemenprinsesje ofzo, van die elfjes die je in van die kleine boekjes tegenkomt enzo Knipoog Andere mensen zullen juist denken van: Damn, wat ziet dát er nep en gemaakt uit, die bloemetjes.

Ik hoor het gráág als iemand de foto's niet mooi vind (of juist wel), maar alsjeblieft onderbouw je mening ook! Daar heb ik het meeste aan Lachen

This_is_me

Berichten: 5527
Geregistreerd: 27-02-04

Re: [Foto] Dominique & Lisa.

Link naar dit bericht Geplaatst: 21-05-07 21:03

ik vind het hele leuke fotos geworden.. Leuke meiden zeg!!

De laatste foto zou misschien nog iets mooier zijn geworden als je net iets meer van het gezichtje zou zien.. het valt nu zo weg in de achtergrond.... of schaduw.

Hij zou denk ik nog mooier zijn als je hem nog meer van onderen zou maken en hierdoor dichter op het gezich had gezeten... Ben benieuwd naar je volgende shoot Haha!

Joyce_

Berichten: 6430
Geregistreerd: 03-01-06
Woonplaats: Amsterdam

Re: [Foto] Dominique & Lisa.

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 23-05-07 21:46

Bedankt voor de tips. Je hebt gelijk over die laatste foto, dat zag ik ook.. op de computer, haha! Dat vind ik nog steeds we erg lastig, dat ik pas láter bedenk hoe het beter had gekund. Maar ach, we komen er vanzelf Haha!

Joyce_

Berichten: 6430
Geregistreerd: 03-01-06
Woonplaats: Amsterdam

Re: [Foto] Dominique & Lisa.

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 25-05-07 07:13

Ik zou het bijvoorbeeld niet erg vinden om meer commentaar en tips te krijgen ofzo Schijnheilig

Brookers

Berichten: 735
Geregistreerd: 27-12-04
Woonplaats: Eindhoven

Re: [Foto] Dominique & Lisa.

Link naar dit bericht Geplaatst: 25-05-07 18:37

Leuke foto's!
Bij de eerste en de tweede had ik alleen iets minder ruimte gezien aan de bovenkant, maar misschien is dat persoonlijk Knipoog
Bij de derde, hele lieve foto, maar stoor me enorm aan t plaatje op dr truitje, kan je eigenlijk niks aan doen, maar misschien valt dat nog weg te werken. Geeft imo een rustiger beeld dan Lachen

Faelivrin

Berichten: 15454
Geregistreerd: 03-02-04
Woonplaats: Rijnsburg

Re: [Foto] Dominique & Lisa.

Link naar dit bericht Geplaatst: 25-05-07 19:00

Ik vind het leuke foto's, hoor. Ja Enkel komen ze wat rommelig over. bij de 1ste komt dat door de lieve bloemetjes in het haar, bij de 2de lijkt het trui/vest/broek ding wat te groot, waardoor het mensenlijfje weg valt. Technisch zijn de foto's wel gewoon goed. Al met al een leuke serie van 2 leuke kinders. Krijgen we ze vaker te zien? Haha!

NotNice

Berichten: 1231
Geregistreerd: 10-06-04
Woonplaats: Rotterdam e.o.

Re: [Foto] Dominique & Lisa.

Link naar dit bericht Geplaatst: 25-05-07 20:05

ik stoor me een beetje aan de achtergronden, die zijn te scherp, misschien een beetje meer ruimte tussen model en achtergrond, en werk dan met een diafragma van 3.5 ofzo.

verder raad ik een reflectiescherm aan, vooral bij die eerste 2 foto's, als je een reflectiescherm schuin onder haar gezicht plaatst krijg je minder schaduw in het gezicht en krijg je een wat sprekender plaatje.

Reflectiescherm: neem iets groots en niet te zwaars, bijvoorbeeld een plaat piepschuim, neem een rol aluminiumfolie en wikkel dat lekker kreukelig om wat je genomen hebt. Dit plaats je voor/naast/boven/onder je model (al naar gelang waar je licht vandaan komt en wat voor effect je wilt bereiken) en TADAAAAA instant lekker veel licht op je modelletje!

verder: waanzinnig leuke foto's! heerlijk spontaan lache op die eerste 2, geweldig gevonden die madeliefjes (ga ik onthouden!) en prachtig onschuldig die foto 3

over de uitsnijding: foto 1&2 zou ik een stuk krapper uitgesneden hebben, foto 3 juist wat ruimer aan de bovenkant. En ik zou haar wat meer naar rechts hebben laten zitten, weg uit het (standaard)midden, maar dat is een kwestie van persoonlijke voorkeur.

Citaat:
ik weet dat zeker de foto's van Lisa wat simpeltjes zijn

simpele foto's zijn meestal de mooiste, maar ook dat is een heel persoonlijke mening
Laatst bijgewerkt door NotNice op 25-05-07 20:07, in het totaal 1 keer bewerkt

NotNice

Berichten: 1231
Geregistreerd: 10-06-04
Woonplaats: Rotterdam e.o.

Re: [Foto] Dominique & Lisa.

Link naar dit bericht Geplaatst: 25-05-07 20:06

oh, en die knie op foto 2 moet weg, die komt te 'dik' in beeld, sorry....