Nu zou ik heel graag tips willen hebben, want ik wil steeds betere en mooiere foto's maken en dat lukt als jullie mij goede tips geven!
De foto's zijn trouwens met een Canon Ixus 50 gemaakt. (5 megapixel)
Even een kleine uitleg over de foto's:
Sommigen hebben een standaard positie, dat kon dan even niet anders ivm hekken en dergelijke.
De foto's van het Diorama (of hoe je het ook schrijft) zijn achter glas gemaakt, waardoor ze niet helemaal duidelijk zijn soms. Ook was het er erg donker en ik heb geen flits gebruikt.
P.s.: Ik heb geen copyright op de foto's gezet aangezien ik geen professional ben. Maar ik zou het niet fijn vinden als men mijn foto's gebruikt.
Oké hier de foto's!
1. In het Diorama. Ondanks het achter glas gemaakt is en het zo donker was, is de foto super gelukt.
http://img244.imageshack.us/img244/8785 ... a16wo2.jpg
2. Zelfde verhaal als die hierboven!

3. Hier was het nog donkerder. Het moest nacht voorstellen.

4. Fonteintje.

4. Mijn ex vriendje en nu mijn beste vriend:

5. Dit was in het Spookslot. Onwijs donker, maar gaf een leuk effect aan de foto vond ik!

6. Waterval in het sprookjesbos.

7. Gek doen in het sprookjesbos.

8. De Vliegende Hollander. (Deze foto heb ik genomen tijdens de rit, daarom is de horizon scheef hahaha.)

9. De Vliegende Hollander op het moment dat hij te water raakt. Helaas wat onscherp, moest ver inzoomen.

10. Een vogeltje dat net uit het het vogelhuisje komt.

Dat waren een aantal van mijn foto's.
Graag serieus commentaar! Ik wil graag leren ervan!
Groetjes, Babeth!
Erg knap
Daar wil ik ook erg snel weer eens heen
Vind de foto's van hem erg leuk, lekker spontaan en niet (te) poseerd.