1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Eventueel commentaar op het paard/ruiter/tuig niet bij mij zijn, is niet mijn paard!!
hihiBen er zelf niet helemaal tevreden over, maar de eigenaar is er blij mee
Moderators: NadjaNadja, Essie73, Muiz, Polly, Telpeva, ynskek











hihi



vind vooral de 3e foto super!
chicolover schreef:ziet er mooi uit hoor
p.s: waar heeft ze dat prachtige hoofdstel gekocht?!

xXutopiaXx schreef:chicolover schreef:ziet er mooi uit hoor
p.s: waar heeft ze dat prachtige hoofdstel gekocht?!
haha wist ik het maar, ik was er ook gelijk helemaal verliefd op
capopjekop schreef:Mooi paard hoor.
Sommige foto's vind ik wat donker, maar dat kan ook aan mijn beeldscherm liggen. Verder zou ik graag zien dat de achtergrond waziger is, dan vallen de auto's op de laatste foto ook minder op.
aangezien ik nog maar een beginner ben
wil graag wat leren

Kleuren en belichting zijn heel mooi en ook weer op het juiste moment geschoten. En die staart is prachtig!
die foto 10 is inderdaad scheef
jammer, mijn favorieten zijn 7, 8 en 9
hihi
Volgende keer misschien ook eentje ''echt'' van de zijkant af genomen, ben wel benieuwd hoe je dat erop zet. De kleur/belichting van nummer 7 vind ik echt prachtig!
De laatste foto trekt me eigenlijk niet zo, vind hem niet vanuit een mooie hoek genomen. Ik ben geen professioneel fotograaf ofzo hoor, dus mijn commentaar moet je niet aanvallend opvatten of te serieus o.i.d. bedoel het juist heel vriendelijk.
xXutopiaXx schreef:suggesties?!aangezien ik nog maar een beginner ben
wil graag wat leren
