Nette foto's! Behalve de laatste vind ik ze erg goed geslaagt Bij de laatste foto stoord me de arm heel erg.. Erg jammer.
Laatst bijgewerkt door Mireille op 03-01-07 17:45, in het totaal 1 keer bewerkt Reden:Reactie op Lilian__ verwijderd gezien haar post weg is ivm oneliner
Ik vind ze niet slecht maar ze de foto's waren mooier geweest als je ze buiten had genomen. Maar ze stonden natuurlijk binnen dus daat kan je niets aan doen. Ze zijn wel netjes scherp alleen bij de laatste is de hand niet scherp. En bij die jaarling koeien vind ik de achtergrond storen. (ook daar kan je eigenlijk niets aan doen). Geen slechte foto's hoor, lekker doorgaan met oefenen!
HEBBBEN! Wat een leukerds zijn het zeg! Ook erg mooie foto's, mooi gewerkt met de donkere achtergrond. Vind het alleen jammer bij het zwart-witte kalfje dat je ziet dat er een flits is gebruikt.
Blijven we even ontopic. Daar is UK voor, bespaart Ellende ook weer veel werk.
Maar ze zijn inderdaad erg lief, op de meeste foto's geen storende achtergronden. Denk dat je bij sommige de achtergrond wel helemaal zwart krijgt, dan springen ze er nog meer uit. Maar de meningen verschillen hierover. de ''jaarling'' koeien heeft ook wel wat. De achtergrond vind ik hierbij niet storend. Waarbij heb je ze geupload?
Laten we het inderdaad bij fototechnisch commentaar houden. 1: Leuk, niet zo heel bijzonder. 2: Ziet er lief uit! 3: Lief, jammer van die koe erachter. 4: Super! 5: Goed gelukt! 6: Jammer van die hand en het touw.
En als de kwaliteit zoveel achteruit gaat door het uploaden, neem dan volgende keer imageshack.us
Verzoek tot het posten van onderbouwd commentaar waar de TS iets aan heeft. Diverse bovenstaande reacties zijn niet UK waardig, en daarom verwijder ik ze.